Kierownik budowy

Kierownik budowy, Inspektor budowy

Funkcję jako kierownik budowy lub inspektor budowy pełni inż. Sebastian Kożuch, osoba z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie. Ukończył Politechnikę Opolską na Wydziale Budownictwa o specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie w 1997 roku. Posiada uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej o nr ewid. 87/01/Op. Kontakt: 661 242 507.

Inż. Sebastian Kożuch, to osoba kompetentna, wykształcona z dużym doświadczeniem technicznym. Wiele lat pracował w firmach o profilu budowlanym. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje pełniąc obowiązki kierownika budowy lub inspektora budowy. Obowiązki sprawuje w Opolu i okolicach. Przykładowe realizacje nad którymi pełnił dozór budowlany jako kierownik budowy lub inspektor nadzoru: budynki jednorodzinne  i wielorodzinne na osiedlu Róży Wiatrów Chmielowice; budynek użytkowy - szpital Kluczbork; dom wielorodzinny Kluczbork; osiedla domów jednorodzinnych:  Kotórz Mały i  osiedle w Opolu na ul. Wiosennej; KFC w Katowicach i  Warszawie oraz liczne budowy jednorodzinne na terenie województwa opolskiego.

W zakres obowiązków technicznych wchodzą również: przeglądy okresowe budynków, prowadzenie książek obiektów, inwentaryzacje, wydawanie opinii technicznych.

 

szpital Kluczbork
budynek mieszkalny Chmielowice
budynek NTO Chmielowice

Zastępstwo Inwestycyjne

Jeśli myślisz o nowym domu, ale nie wiesz jak zorganizować wszystkie prace budowlane, jakiego zatrudnić wykonawcę, jak i gdzie pozałatwiać wszystkie sprawy urzędowe (pozwolenia, zgody itp) - zadzwoń do nas, skorzystaj z naszego doświadczenia. Zastępstwo Inwestycyjne, oznacza, że: polecimy Ci najlepszych, sprawdzonych wykonawców oraz skontrolujemy stan wykonanych prac budowlanych i użytych materiałów; pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej technologii, rozwiązania technicznego; informujemy Cię na bieżąco o postępie prac budowlanych; służymy poradą techniczną oraz uzgadniamy wszystkie, niezbędne sprawy z urzędami,

Z każdym Klientem podpisujemy pisemną umowę. Obszar wykonywania usługi to Opole i okolice. Z nami wybudujesz DOM marzeń!

Kontakt: 661 242 507

Przykładowa realizacja, usługa:  Zastępstwo Inwestycyjne

ławy fundamentowe
stan tzw ''surowy otwarty''
budynek gotowy

Zadzwoń  661 242 507