Montaże

Montaże Tarasów, Zadaszeń, Ogrodzeń, Elewacji - to Nasze Usługi!

Odnowimy otoczenie wokół domu, sprawimy, że z przyjemnością będziesz wychodzić na zewnątrz aby podziwiać piękny taras i nowoczesne zadaszenie aluminiowe. Materiały z naszej oferty, to produkty sprawdzone na licznych realizacjach! Tarasy wykonujemy z takich materiałów, jak: kompozyt, drewno oraz z płyty gresowe, W ofercie mamy również ogrodzenia aluminiowe i materiały elewacyjne.

Naszą pasją jest Budowa Tarasów!

Wykonaliśmy liczne realizacje tarasów o kształtach prostych, z łukami, ze schodami i bez schodów oraz obudowy wokół basenów, tzw. plaże. Specjalizujemy się w budowie tarasów z materiałów kompozytowych pełnych. Jak wykonać perfekcyjny taras?

  • stosować sprawdzone, dobrej jakości materiały tarasowe,
  • wykonać stabilną, mocą konstrukcję pod taras. Nasza firma, konstrukcję pod  tarasy kompozytowe (bez względu na zastosowany model deski kompozytowej) wykonuje głównie z profili aluminiowych, w rozstawie co 40 cm, natomiast pod tarasy drewniane stosujemy odpowiednie legary drewniane również w rozstawie co 40 cm. W sytuacjach gdy nie możemy mocować legarów do podłoża lub gdy stosujemy podpory regulowane pod legarami - wykonujemy podwójny ruszt z legarów aluminiowych/drewnianych, tzw.  ruszt krzyżowy.
  • skorzystać z profesjonalnej usługi montażu

Zorganizujemy dla Ciebie przestrzeń do wypoczynku, która nie tylko będzie wspaniale wyglądać, ale przede wszystkim będzie funkcjonalna i będzie cieszyć przez wiele lat! Fachowo przeprowadzamy wszelkie prace. Udzielamy 36-miesięczną gwarancję na prace montażowe. Montaże wykonujemy na obszarach: województwo opolskie, województwo śląskie (do Katowic) i województwo dolnośląskiego (do Wrocławia).

Sprawdź nasze wszystkie Realizacje!

Nasze przykładowe montaże
taras kompozytowy
zadaszenie aluminiowe
ogrodzenie aluminiowe
elewacja Forest Eco, palisander
Co nas wyróżnia?

UMOWA

z każdym klientem podpisujemy umowę

GWARANCJA

na wykonane prace montażowe udzielamy gwarancji 36 miesięcy

WYCENY

bezpłatne, fachowe, szybkie

PROFESJONALIZM

KOMPETENCJA

DOŚWIADCZENIE

SPRAWDZENI DOSTAWCY

kilkunastu dostawców

DUŻY WYBÓR MATERIAŁÓW

wzorniki, próbki

KOMPLEKSOWOŚĆ WYKONYWANYCH PRAC

pomiary, wyceny, montaże

Pamiętaj!

ZAKUP SAMEGO
MATERIAŁU

VAT 23%

ZAKUP MATERIAŁU
+ USŁUGA MONTAŻU

VAT 8%