Montaże

Odnowimy otoczenie wokół domu, sprawimy, że z przyjemnością będziesz wychodzić na zewnątrz aby podziwiać piękny taras i nowoczesne zadaszenie aluminiowe.

Materiały z naszej oferty, to produkty sprawdzone na licznych realizacjach! Tarasy wykonujemy z takich materiałów, jak: kompozyt, drewno oraz z płyty gresowe, W ofercie posiadamy również kilka modeli zadaszeń aluminiowych oraz ogrodzenia aluminiowe. Wykonaliśmy liczne realizacji tarasów oraz zadaszeń aluminiowych.

Naszą pasją jest Budowa Tarasów i Zadaszeń!

Zorganizujemy dla Ciebie przestrzeń do wypoczynku, która nie tylko będzie wspaniale wyglądać, ale przede wszystkim będzie funkcjonalna i będzie cieszyć przez wiele lat! Fachowo przeprowadzamy wszelkie prace. Na wykonane prace montażowe udzielamy gwarancję na okres 24-miesięcy.

Nasze przykładowe montaże

Co nas wyróżnia?

doświadczenie; profesjonalizm; kompetencja; mobilność; kompleksowość prac (pomiary, wyceny, montaże); sprawdzeni dostawcy; bardzo; duży wybór materiałów, wzorniki; próbniki, modele oferowanych zadaszeń aluminiowych; liczne realizacje; pisemna umowa; 24 miesięczna gwarancja na prace montażowe; wyceny w formie pisemnej

Wyceny

Zapytania ofertowe proszę przesyłać na adres e-mail: info@ccomplex.pl lub bezpośrednio przez Formularze wycen

Montaże

zakup samego materiału ⇒ VAT 23%

zakup materiału + usługa montażu ⇒ VAT 8% + 2 lata gwarancji na prace montażowe

 

Montaże wykonujemy na terenie woj. opolskiego, śląskiego.