Montaże

Montaże Tarasów, Zadaszeń - to Nasze Usługi!

Odnowimy otoczenie wokół domu, sprawimy, że z przyjemnością będziesz wychodzić na zewnątrz aby podziwiać piękny taras i nowoczesne zadaszenie aluminiowe. Materiały z naszej oferty, to produkty sprawdzone na licznych realizacjach! Tarasy wykonujemy z takich materiałów, jak: kompozyt, drewno oraz z płyty gresowe, W ofercie mamy również zadaszenia aluminiowe oraz ogrodzenia aluminiowe  i materiały elewacyjne.

Naszą pasją jest Budowa Tarasów!

Wykonaliśmy liczne realizacje tarasów o kształtach prostych, z łukami, ze schodami i bez schodów oraz obudowy wokół basenów, tzw. plaże. Specjalizujemy się w budowie tarasów z materiałów kompozytowych pełnych. Jak wykonać perfekcyjny taras?

-stosować sprawdzone, dobrej jakości materiały tarasowe,

-wykonać stabilną, mocą konstrukcję pod taras. Nasza firma, konstrukcję pod  tarasy kompozytowe (bez względu na zastosowany model deski kompozytowej) wykonuje głównie z profili aluminiowych, w rozstawie co 40 cm, natomiast pod tarasy drewniane stosujemy odpowiednie legary drewniane również w rozstawie co 40 cm. W sytuacjach gdy nie możemy mocować legarów do podłoża lub gdy stosujemy podpory regulowane pod legarami - wykonujemy podwójny ruszt z legarów aluminiowych/drewnianych, tzw.  ruszt krzyżowy.

-skorzystać z profesjonalnej usługi montażu

Zorganizujemy dla Ciebie przestrzeń do wypoczynku, która nie tylko będzie wspaniale wyglądać, ale przede wszystkim będzie funkcjonalna i będzie cieszyć przez wiele lat! Fachowo przeprowadzamy wszelkie prace. Udzielamy 36-miesięczną gwarancję na prace montażowe. Montaże wykonujemy na obszarach: województwo opolskie, województwo śląskie (do Katowic) i województwo dolnośląskiego (do Wrocławia).

Sprawdź nasze wszystkie Realizacje!

Nasze przykładowe montaże

Co nas wyróżnia?

doświadczenie; profesjonalizm; kompetencja; mobilność; kompleksowość prac (pomiary, wyceny, montaże); sprawdzeni dostawcy bardzo; duży wybór materiałów wzorniki; próbniki, modele oferowanych materiałów; liczne realizacje; pisemna umowa 36 miesięczna gwarancja na prace montażowe; wyceny w formie pisemnej

Wyceny

Zapytania ofertowe proszę przesyłać na adres e-mail: info@ccomplex.pl lub bezpośrednio przez Formularze wycen

Montaże

Montaże wykonujemy na terenie woj. opolskiego, śląskiego (do Katowic) i dolnośląskiego (do Wrocławia).

Budujemy Tarasy i Zadaszenia

 

zakup samego materiału ⇒VAT 23%

zakup materiału + usługa montażu ⇒VAT 8% + 3 lata gwarancji na prace montażowe

Sprawdź nas!

Bądź na bieżąco z naszymi realizacjami!