Masy, tynki, beton dekoracyjny

MASY, TYNKI, BETON DEKORACYJNY

MATERIAŁ + USŁUGA

W ofercie produkty marki Novacolor, np:

Mineralne tynki dekoracyjne - służą do wykonywania dekoracji ściennych o głębszej strukturze i mocniejszym efekcie. Zastosowanie: doskonale sprawdzą się w surowych wnętrzach, industrialnych mieszkaniach, czy nowoczesnych miejscach publicznych. Pozwalają osiągnąć wyjątkowo autentyczne efekty betonu, trawertynu, naturalnej skały, czy antycznego stiuku.

WIĘCEJ

Beton dekoracyjny - to bogata gama tynków dekoracyjnych o różnych parametrach i właściwościach. W ofercie tynków standardowych wyróżniamy tynki o 3 różnych grubościach ziarna, dzięki czemu można stworzyć mniej lub bardziej industrialny beton architektoniczny. Tynki dekoracyjne z serii Archi+, zawierają większą ilość cementu niż standardowe tynki dekoracyjne, co sprawia, że są znacznie twardsze i lepiej przypominają prawdziwy beton oraz tynk z serii Arch+Tadelakt, który dzięki wyjątkowym właściwościom może być stosowany w przestrzeniach wilgotnych.

WIĘCEJ

Metaliczne farby dekoracyjne wyróżniają się dużą różnorodnością, różnym stopniem połysku, fakturami i kolorami. W ofercie, np:

  • DUNE, AFRICA - farby dekoracyjne do wnętrz, tworzą na ścianie monochromatyczną powłokę metaliczną w dotyku przypominającą welur,
  • TEXI - farba dekoracyjna, tworzy na ścianie metaliczne i opalizujące efekty z drobnym pyłem. 
  • SWAHILI - farba dekoracyjna z dodatkiem piasku kwarcowego.

WIĘCEJ

ZAKUP SAMEGO
MATERIAŁU

VAT 23%

ZAKUP MATERIAŁU
+ USŁUGA MONTAŻU

VAT 8%