Dolomit – materiał tarasowy

DOLOMIT szary, brąz
DOLOMIT szary, brąz

Rozważasz remont, a może planujesz budowę domu i szukasz ciekawych rozwiązań aranżacyjnych? POWOLIT to doskonałe połączenie drewna z przyjaznymi dla środowiska dodatkami uszlachetniającymi oraz polimerami. GCC, czyli German Compact Composite to drewniano-polimerowy materiał, którego aż 75% stanowią włókna drewniane. Dzięki bardzo dobremu składowi jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Dolomit to specjalistyczny wyrób, który łączy w sobie innowacyjny POWOLIT z wysoką estetyką, dlatego bardzo chętnie używany jest do wykładania tarasów.

Cechy

Dolomit to wysokiej jakości materiał przeznaczony do jednostronnego układania o szerokości spoiny 5 mm. Wyróżnia go wytrzymałość oraz wysoka twardość powierzchni. Jego specjalne właściwości gwarantują, że kolory barwione w masie są bardzo trwałe. Charakteryzuje go również brak niezabezpieczonych drzazg. Jest to materiał trudnopalny i przeciwpoślizgowy, który równocześnie jest bardzo łatwy w pielęgnacji.

Deska Dolomit

Jest to klasyczna, matowana i falowana deska tarasowa ze zmianami kolorystycznymi o grubości 19 mm wykonana z materiału POWOLIT. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – brązowy oraz  szary. Są to bardzo trwałe kolory, które nawet po intensywnej i wieloletniej eksploatacji prezentują się równie pięknie, jak w momencie jej wyłożenia. Materiał tego typu wyróżnia trwałość wynikająca z wysokiej jakości surowców użytych do jego produkcji. Z pewnością przemieni Twój taras w elegancki i przytulny kącik.

Płyta podłoga Dolomit

To nadzwyczajne połączenie granulatu kamiennego z drewnem w prążkowanym i matowym wydaniu. Tego rodzaju połączenie GCC – POWOLIT sprawia, że łączy ona w sobie jego najlepsze właściwości. Prezentuje się bardzo efektownie, a równocześnie jest bardzo wytrzymała i odporna na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. Płyta podłogowa dostępna jest w trzech różnych kolorach: ecru, zielonym i platynowym. Jest to inwestycja na całe lata – trwałe kolory sprawiają, że nawet z biegiem czasu Twój taras bezustannie prezentuje się pierwszorzędnie.

 

 

Dolomit – materiał tarasowy