Deski tarasowe z gamy Naturelle model Eleganance – poszerzamy ofertę Premium.

Producent materiałów kompozytowych, francuska firma Silvadec oferuje wysokiej jakości materiały tarasowe, sprawdzone od 2001 roku. W skład kompozytów Silvadec wchodzą: mieszanka mączki drzewnej i polietylen o wysokiej gęstości. Deski tarasowe z gamy Naturelle, model Eleganance, charakteryzują się zaletami: deski barwione w masie; bardzo naturalny wygląd powierzchni, zbliżony do surowego drewna; deski są łatwe w obróbce, jak lite drewno, mogą być szlifowane, strugane i wiercone, oraz; wysoka odporność na poślizg.

Pozostałe cechy kompozytowych desek tarasowych: odporne na mróz, nie butwieją, bez drzazg, nie wymagają żadnej konserwacji, antypoślizgowe, lita deska, odpowiednie do obrzeży basenu, nie szarzeją jak lite drewno, odporne na promieniowanie UV, w 100% nadają się do recyklingu. Deski tarasowe z gamy Naturelle, model Eleganance, dostępne są:

  • w rozmiarze: 180x23x4000/6000 cm;
  • w czterech kolorach: Antracyt, Brąz Egzotyczny, Brąz Kolorado, Szary;
  • w trzech wzorach:
    1. deski strukturyzowane – deski o wyglądzie naturalnego drewna, z widocznymi słojami,
    2. deski ryflowane – ponadczasowa estetyka i optymalna antypoślizgowość,
    3. deski gładkie – oryginalny design.

System tarasowy Silvadec jest kompletny i zawiera: legar kompozytowy o pełnym profilu, legar aluminiowy oraz klipsy montażowe. Dodatkowo w ofercie znajdują się środki czyszczące: Silvawash – środek czyszczący na bazie gliny, w 100% pochodzenia naturalnego, wchłania tłuste plamy, stosowany na sucho i Silvanet – środek czyszczący pozwalający usunąć głęboko wsiąknięte plamy.

Silvadec – Twórca przestrzeni zewnętrznych

Deski tarasowe z gamy Naturelle model Eleganance – poszerzamy ofertę Premium.